2018.04.08 Sedina wedding fair – I alternatywne targi ślubne w Szczecinie


   

  Sedina Wedding Fair to pierwsze szczecińskie alternatywne targi ślubne.

  Wystawcy, których zaprosiliśmy do współpracy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich praca to pasja, a Wasza radość – najlepsze źródło inspiracji do tworzenia.

  Wiemy co jest istotne przy organizacji Ślubu i jak ważne jest aby ten dzień był wyjątkowy, zapadający w pamięć. Postawiliśmy więc na twórców, dla których najważniejsza jest jakość świadczonych usług i nieszablonowość realizacji. Chcemy, aby nasze targi były okazją do nawiązania współpracy z wysokiej klasy specjalistami, otwartymi, pełnymi pomysłów, dla których każdy Ślub to niesamowita przygoda i możliwość wykreowania czegoś unikalnego i pięknego.

  Sedina Wedding Fair to okazja do spotkania się z przedstawicielami wszystkich gałęzi z branży weselnej – od doświadczonych wedding planerek, sal weselnych i dj-ów począwszy, a kończąc na dekoratorach i florystach tworzących subtelne a zarazem wyraziste dekoracje, lokalnych cukiernikach, papeteriach oferujących oryginalne zaproszenia oraz fotografach i kamerzystach dyskretnie i nastrojowo dokumentujących ten Najważniejszy Dzień. Nie zabraknie młodych, utalentowanych projektantów, twórców wyszukanej biżuterii i unikalnych dodatków.

  Zależało nam, aby były to targi skupiające profesjonalistów, którym w pełni można powierzyć organizację własnego Ślubu. Chcemy sprawić, aby Wasz Dzień był taki jak chcecie, jakim go sobie wymarzyliście. Bez ogranych szablonów, bez kiczu i sztampy. Pełen emocji, radości, bliskości.

  Jeśli zależy Wam na uroczystości zapadającej w pamięć – spotkajmy się, a przekonacie się sami – potrafimy wyczarować prawdziwe Święto!

  8 kwietnia 2018 | Stara rzeźnia | Wstęp wolny
  Serdecznie zapraszamy ♥