Smolik // Kev Fox – koncert w Starej Rzeźni

   

   

  Data: 10.11.2017

  Godzina: 20:00

  Bilety: 89zł

   

  Po wspaniałym, pełnym emocji i elektryzujących muzycznych doznań marcowym koncercie w Starej Rzeźni, Smolik i Kev Fox wracają do naszego miasta!

  Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.
  Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. Album SMOLIK // KEV FOX, obecnie już platynowy, to jedna z najlepiej ocenianych płyt roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA 2016 w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).

  W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

  W lutym odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt. ”Queen Of Hearts”, będący zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.

  bilety dostępne w serwisie bilety.fm —> https://bilety.fm/pl/muzyka/2199-bilety-na-smolik-kev-fox-10-listopada-2017-o-20-00-w-starej-rzezni-w-szczecinie.html
  i w Kubryku Literackim (Stara Rzeźnia) w cenie: 89 zł