Data:
  24.07 – 28.07.2017

  Godzina: 8:00 – 16:00

  Miejsce: Stara Rzeźnia

  Bilety: koszt uczestnictwa 450 zł

  Opis:

  Dzieci zdobywają wiedzę poprzez zabawę. Bawiąc się w teatr nabywają umiejętność pracy w grupie. Rozbudza się w nich wrażliwość na słowo i teatr, stają się bardziej kreatywne, rozwija się w nich umiejętność swobodnego wyrażania myśli przez co wzrasta poczucie ich wartości. Program zajęć obejmuje zagadnienia dotyczące: plastyki ruchu i świadomości scenicznej; ekspresji i improwizacji, koncentracji, pamięci ruchowej, wyobraźni ruchowej i dźwiękowej, rytmiki, interpretacji wiersza. Używając metod pedagogiki teatru pobawimy się w taki sposób, aby po tygodniu zajęć stworzyć pokaz powarsztatowy, który zaprezentujemy dla zaproszonych gości. Zapraszam na zajęcia Kinga Binkowska.

    


   Data:
   17.07-21.07.2017
   Godzina: 8:00-16:00

   Miejsce: Stara Rzeźnia

   Bilety: koszt uczestnictwa jednego dziecka to 450 zł

   Opis: Jak zrobić „ocean w butelce”? Jaki skład ma powietrze? Czy można zrobić baterie z ogórków kiszonych? Tego dowiedzą się dzieci podczas warsztatów! Ponadto pod okiem opiekunów zbudują makietę rezerwatu dla zwierząt, wykonają dinozaura z papieru oraz drzewo z kartonowych pudeł. W ostatni dzień warsztatów zapoznają się z tajemnicami planety ziemi. Wykonają płaskorzeźbę planety. Stworzą także wybuchający wulkan, sztuczny śnieg i ruchome piaski. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat.

   Przewidzieliśmy dwa posiłki śniadanie i obiad. Koszt uczestnictwa jednego dziecka to 450 zł. Jeśli zgłoszenie nastąpi wcześniej minimum 7 dni przed organizowanym turnusem – to cena będzie niższa 400 zł.

   Należy wysłać email ze zgłoszeniem dziecka na kubrykliteracki@csl.eu

    Data: 3.07 – 7.07.2017

    Godzina: 8:00 – 16:00

    Miejsce: Stara Rzeźnia

    Bilety: Koszt uczestnictwa jednego dziecka to 450 zł

    Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty „Kleksolandia”, które odbędą się w Starej Rzeźni podczas letnich wakacji. W ramach warsztatów odbędzie się codzienna nauka śpiewania, zabawy z muzyką, taniec, zabawy przy pianinie, zabawy w języku angielskim, spacery, pyszne jedzonko i leniuchowanie na ogródku. Dzieci z pomocą animatora będą szykować sobie stroje do występu, który zwieńczy tygodniowy pobyt naszej wesołej gromadki. Należy wysłać email ze zgłoszeniem dziecka na kubrykliteracki@csl.eu

    Zapraszamy serdecznie! Koszt uczestnictwa jednego dziecka to 450 zł.

    Jeśli zgłoszenie nastąpi wcześniej, minimum 7 dni przed organizowanym turnusem – to cena będzie niższa 400 zł.