JA to takie miejsce w nas samych, w których jest najwięcej do zrobienia i najwięcej do pokochania. Napoleon powiedział, że emocje rządzą światem.
  Życie tylko gruntuje płótno obrazu, jednak to Ty trzymasz pędzel… zatem:
  – kim jesteś – artystą tworzącym czy artystą kopiującym życie?
  – malujesz prawdę o sobie z poziomu serca?
  – czy może malujesz iluzję o sobie z poziomu rozumu?
  Życie oferuje całą paletę kolorów, jednak to Ty wybierasz kolory.
  Żyjesz, jak artysta projektujący własne życie, czy jak ktoś, kto tylko marzy o tym?
  Najwięcej do odkrycia, najwięcej do zrobienia i najwięcej do pokochania jest w własnym sercu. I jak zaczniemy działać, to szybko okazuje się, że nigdy dosyć tego, co choć często niespodziewane, to zawsze precyzyjne i pełne miłości. Każdy krok w swoim kierunku i każde otwarte serce na siebie, na ludzi i na świat, to najpiękniejszy hołd, jaki możemy złożyć sobie i Wszechświatu.

  Zapraszamy Cię na wyjątkowe odkrywanie siebie, na przygotowanie się na lepsze życie, które zdefiniujesz na podstawie tego, co odkryjesz w sobie.

  Tego popołudnia poświęćmy uwagę tylko sobie. Dajmy sobie czas na zagłębienie się we własną duszy abyśmy odnaleźli własne JA!
  Wstęp Wolny

  Do zobaczenia!

   Zapraszamy serdecznie wszystkich na wodowanie leksykonu żeglarstwa i sportów wodnych Pomoża Zachodniego autorstwa Piotra Owczarskiego

   „Leksykon żeglarstwa i sportów wodnych Pomorza Zachodniego”, to pierwszy polski leksykon opisujący regionalne sporty wodne. Szczególne miejsce w nim poświęcono pomorskiemu żeglarstwu, od ponad półwiecza najdynamiczniej rozwijającej się dziedzinie sportu w regionie.
   W ujęciu merytorycznym leksykon jest próbą zapisania tego, co zostało po działalności ludz zamieszkujących ten obszar od czasów założenia w 1877 roku niemieckiego Stowarzyszenia Szczecińskich Wioślarzy i Żeglarzy. Książka jest tomem pierwszym leksykonu, planowanego wielotomowego cyklu dotyczącego sportów wodnych na Pomorzu Zachodnim. Zawiera 528 szczegółowo omówionych haseł. Zamieszczone w tekście rysunki i ryciny to między innymi ilustracje, portrety osób, druki tematyczne czy loga klubów i instytucji wodnych.
   Podczas wodowania będzie okazja do zakupu ksiązki, rozmowy z autorem ale nie obędzie się bez muzyczno- szantowego akcentu!
   Zapraszamy na koncert zespołu IGA’cki Band który uświetni te wydarzenie!

   Wstęp Wolny