Data: 26.06.2017

  Godzina: 17:00

  Miejsce: Stara Rzeźnia

  Bilety: wstęp wolny
  Opis: Obrazy malowane technikami tradycyjnymi, związanymi ze Szczecinem, obrazy wklęsło-wypukłe, do czytania dotykiem oraz architektury na szkle. Oprócz tego będzie można obejrzeć prezentację audiowizualną pt. “Impresje poetyckie w obrazach zawite”. Wystawę organizuje Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury.


   Data: 23.06.2017

   Godzina: 17:00

   Miejsce: Stara Rzeźnia

   Bilety: wstęp wolny
   Opis: Program koncertu zaplanowanego na 23 czerwca 2017 r. w Starej Rzeźni będzie obejmował utwory z okresu baroku i klasycyzmu, głównie madrygały- czyli muzyka lekka a nawet żartobliwa. Gośćmi koncertu będą dwie młode zdolne wokalistki Agata Wasik i Natalia Herfordt w repertuarze klasycznym.

     

    Data: 22.06.2017

    Godzina: 19:00

    Miejsce: Stara Rzeźnia

    Bilety: 15 zł

     

    Opis:

    Zapraszamy na wieczór operowy w wykonaniu: Olga Bila – fortepian, Maria Radoszewska – skrzypce, Małgorzata Rawska – mezzosopran, Olivia Ugha -sopran. W programie między innymi: Rudolf Sieczyński -Wien du Stadt, Stanisław Moniuszko – Dumka Jadwigi z opery Straszny dwór, Domenico Cimarosa – aria Poverella sventurata z opery Giannina e Bernardone, Franz Schubert – Ständchen

      

      

     Data: 19.06.2017

     Godzina: 18:00

     Miejsce: Stara Rzeźnia

     Bilety: 10 zł

     Opis:
     Podczas recitalu będzie również kiermasz ciast i ciasteczek wykonanych przez wychowanków Domu Dziecka w Tanowie. Bilety do nabycia przez stronę pozarządowego eksperta lub na miejscu w dniu wydarzenia – informacja o biletach na stronie: www.progressum.org. Całość dochodu z wydarzenia przeznaczona będzie dla Domu Dziecka w Tanowie.

       

      Tytuł: Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy

      Data: 10.06.2017

      Godzina: 12:00
      Miejsce: Stara Rzeźnia

      Bilety: wstęp wolny

      Opis: Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy w Szczecinie –  pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym jest szczeciński saksofonista dr hab. Dariusz Samól, powstał w 2003 roku. Jest to cykliczna impreza, którą w regionie określa się mianem jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń artystycznych, odbywająca się początkowo rokroczne, a od 2008 r. co dwa lata. Festiwal od początku swojego istnienia oferuje atrakcyjne koncerty saksofonowe popularyzujące wysokiej klasy muzykę saksofonową w okresie wiosennym, kiedy rozpoczyna się sezon turystyczny, a mieszkańcy miasta częściej poszukują atrakcyjnych form spędzenia czasu. Program: Federico Alba – saksofon, Grelowski – fortepian, Trio: Valentina Renesto – Dariusz Samól – Ewa Ruszała, ArtSax Duo (Ewa Ruszała – Dariusz Samól). Uczestnicy warsztatów W programie m.in. C. A. Wirth, J. Worley i inni.

       Data: 5.06.2017

       Godzina: 18:00

       Miejsce: Stara Rzeźnia

       Bilety: 10 zł
       Opis: Podczas recitalu będzie również kiermasz ciast i ciasteczek wykonanych przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2  Organizator Stowarzyszenie PROGRESSUM. Bilety do nabycia przez stronę pozarządowego eksperta lub na miejscu w dniu wydarzenia – informacja o biletach na stronie: www.progressum.org. Całość dochodu z wydarzenia przeznaczona będzie dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2

        !cid_C0E72434-B89A-4387-882F-886634250B02

        Data: 24.06.2017
        Godzina: 20:00
        Miejsce: CKE Stara Rzeźnia ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin, Polska
        Bilety: 35 zł / 40 zł

        Cukierki to duet elektroniczny, który powstał w 2015 roku. Jest to świeży
        powiew szeroko pojętej muzyki electro połączonej z niestandardowymi
        liniami wokalnymi. Koncertowali w Anglii oraz na różnych festiwalach w
        Polsce. Portal Electronic Beats umieścił ich w TOP 5 najlepszych producentów
        muzyki elektronicznej w kraju.
        Ich najnowsza płyta “Euforia” to połączenie utworów instrumentalnych
        wprowadzających w transowy nastrój z pulsującymi wokalami. Całość ma
        charakter spójnego koncept albumu nad którym pracowali w Polsce,
        Niemczech i LA przez ostatnie miesiące. Zebrane tam doświadczenie
        przekładają na dźwięki, którymi chcą się z Wami podzielić.
        Dystrybucją albumu na terenie Polski zajmuje się Warner Music.